RN732ATTD4170C50
MFR.Part #
RN732ATTD4170C50
JLCPCB Part #
C4323764
Description
-55℃~+155℃ 100mW 417Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS