RN73R1ETTP6982D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1ETTP6982D50
JLCPCB Part #
C2500651
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 63mW 69.8kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS