RN732ATTD4120A25
MFR.Part #
RN732ATTD4120A25
JLCPCB Part #
C4094674
Description
-55℃~+155℃ 100mW 412Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS