RN732ATTD4072F50
MFR.Part #
RN732ATTD4072F50
JLCPCB Part #
C4235434
Description
-55℃~+155℃ 100mW 40.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS