Y162415R0000D9W
MFR.Part #
Y162415R0000D9W
JLCPCB Part #
C4248680
Description
-55℃~+150℃ 15Ω 200mW ±0.2ppm/℃ ±0.5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS