RN732ATTD3922D10
MFR.Part #
RN732ATTD3922D10
JLCPCB Part #
C4121298
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS