AT0805DRD0786R6L
MFR.Part #
AT0805DRD0786R6L
JLCPCB Part #
C2137215
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 86.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS