RN732ATTD38R3F25
MFR.Part #
RN732ATTD38R3F25
JLCPCB Part #
C3925005
Description
-55℃~+155℃ 100mW 38.3Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS