SG73S2E1RTTD2740D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD2740D
JLCPCB Part #
C6679258
Description
-55℃~+155℃ 1W 274Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS