RN732ATTD3743B25
MFR.Part #
RN732ATTD3743B25
JLCPCB Part #
C4324877
Description
-55℃~+155℃ 100mW 374kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS