RN732ATTD3741C50
MFR.Part #
RN732ATTD3741C50
JLCPCB Part #
C4338591
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.74kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS