SG73S2ATTD6340D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ATTD6340D
JLCPCB Part #
C4332334
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 634Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS