RN732ATTD3741B05
MFR.Part #
RN732ATTD3741B05
JLCPCB Part #
C4077750
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.74kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS