ERJ-P06F2613V
MFR.Part #
ERJ-P06F2613V
JLCPCB Part #
C4222484
Description
-55℃~+155℃ 261kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS