RN73R2ETTD39R0C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD39R0C25
JLCPCB Part #
C2609824
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS