RN732ATTD35R2B25
MFR.Part #
RN732ATTD35R2B25
JLCPCB Part #
C4210780
Description
-55℃~+155℃ 100mW 35.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS