RN732ATTD3522F25
MFR.Part #
RN732ATTD3522F25
JLCPCB Part #
C4172577
Description
-55℃~+155℃ 100mW 35.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS