RN732ATTD34R0D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD34R0D25
JLCPCB Part #
C3920065
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS