RK73H2BRTTD1623F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD1623F
JLCPCB Part #
C2599323
Description
-55℃~+155℃ 162kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS