RN732ATTD3442F50
MFR.Part #
RN732ATTD3442F50
JLCPCB Part #
C4176143
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS