RN73R2BTTD1762B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1762B10
JLCPCB Part #
C2570395
Description
-55℃~+155℃ 17.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS