RN732ATTD33R0C50
MFR.Part #
RN732ATTD33R0C50
JLCPCB Part #
C4143577
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS