RN732ATTD31R6D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD31R6D100
JLCPCB Part #
C3983297
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 31.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS