RN732BTTD10R7D50
MFR.Part #
RN732BTTD10R7D50
JLCPCB Part #
C4339504
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS