RN732ATTD30R0D100
MFR.Part #
RN732ATTD30R0D100
JLCPCB Part #
C4279279
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS