RN732ATTD3050D10
MFR.Part #
RN732ATTD3050D10
JLCPCB Part #
C3931160
Description
-55℃~+155℃ 100mW 305Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS