RN731ETTP1670B50
MFR.Part #
RN731ETTP1670B50
JLCPCB Part #
C4147652
Description
-55℃~+155℃ 167Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS