RN732ATTD3012F25
MFR.Part #
RN732ATTD3012F25
JLCPCB Part #
C4009372
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS