SG73P1JTTD63R4D
MFR.Part #
SG73P1JTTD63R4D
JLCPCB Part #
C3933324
Description
-55℃~+155℃ 333mW 63.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS