RN73H2ETTD2610C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2610C50
JLCPCB Part #
C3949589
Description
250mW 261Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS