SLR1TTER665D
MFR.Part #
SLR1TTER665D
JLCPCB Part #
C4308062
Description
-55℃~+180℃ 1W 665mΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS