RN732BTTD3610C25
MFR.Part #
RN732BTTD3610C25
JLCPCB Part #
C4289003
Description
-55℃~+155℃ 125mW 361Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS