RN732ATTD27R0F50
MFR.Part #
RN732ATTD27R0F50
JLCPCB Part #
C3914790
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS