RN732ATTD2742D10
MFR.Part #
RN732ATTD2742D10
JLCPCB Part #
C4227096
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27.4kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS