HV731JTTD3403F
MFR.Part #
HV731JTTD3403F
JLCPCB Part #
C4223002
Description
-55℃~+155℃ 100mW 340kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS