RN732ATTD2740F25
MFR.Part #
RN732ATTD2740F25
JLCPCB Part #
C3971071
Description
-55℃~+155℃ 100mW 274Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS