RK73G1HTTC4300F
MFR.Part #
RK73G1HTTC4300F
JLCPCB Part #
C3987395
Description
-55℃~+155℃ 430Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS