RN732ATTD2710D50
MFR.Part #
RN732ATTD2710D50
JLCPCB Part #
C4264415
Description
-55℃~+155℃ 100mW 271Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS