RN732ATTD2703F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD2703F25
JLCPCB Part #
C4324750
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS