RN732ATTD2641C25
MFR.Part #
RN732ATTD2641C25
JLCPCB Part #
C3922065
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.64kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS