SG73P1JRTTD8252F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD8252F
JLCPCB Part #
C6221329
Description
-55℃~+155℃ 333mW 82.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS