RN732ATTD25R8C25
MFR.Part #
RN732ATTD25R8C25
JLCPCB Part #
C4101060
Description
-55℃~+155℃ 100mW 25.8Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS