RN73R2BTTD1022A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD1022A10
JLCPCB Part #
C4298095
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS