RN732ATTD2491D100
MFR.Part #
RN732ATTD2491D100
JLCPCB Part #
C3967395
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.49kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS