SG73S1JTTD6040D
MFR.Part #
SG73S1JTTD6040D
JLCPCB Part #
C4143223
Description
-55℃~+155℃ 200mW 604Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS