RN732ATTD2460A25
MFR.Part #
RN732ATTD2460A25
JLCPCB Part #
C4169461
Description
-55℃~+155℃ 100mW 246Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS