HV731JTTD824G
MFR.Part #
HV731JTTD824G
JLCPCB Part #
C4307849
Description
-55℃~+155℃ 100mW 820kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS