RN732ATTD2342A10
MFR.Part #
RN732ATTD2342A10
JLCPCB Part #
C4289934
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.4kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS