RN73H2ETTD8062B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD8062B50
JLCPCB Part #
C4301435
Description
-55℃~+155℃ 250mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS