RN73R2ETTD13R3F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD13R3F100
JLCPCB Part #
C2605076
Description
-55℃~+155℃ 13.3Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS